שאלות ותשובות

כיצד מתבצע תהליך ההזמנה?

במסגרת הזמנת המוצר באתר תתבקשו לבחור את אופן המשלוח, תתבקשו להזין כמות, כתובת, פרטי קשר והערות משם תועברו לעמוד הסליקה, תתבקשו לבחור אופן תשלום: כרטיס אשראי או פייפאל.

מהן אפשרויות המשלוח?

דואר רשום - הזמנה בדואר רשום תגיע תוך כ- 15 ימי עסקים לסניף הדואר הקרוב.

מסירה במרכזי מסירה של חברת צ'יטה - ההזמנה תגיעה תוך 5 ימי עסקים למרכז המסירה הקרוב לכתובת שהוזנה בעת ההזמנה. המזמין יקבל הודעת מיסרון ׂ(sms) על הגעת החבילה למרכז המסירה למספר הטלפון שהוזן בעת ההזמנה. יש לאסוף את ההזמנה תוך 7 ימי עסקים מרגע קבלת המיסרון. את רשימת מרכזי המסירה ניתן לראות כאן.

שליח עד הדלת - הזמנה עם שליח תימסר תוך 5 ימי עסקים בכתובת שהוזנה בעת ההזמנה.(ותוך 7 ימי עסקים באזורים: רמת הגולן, ישובי גבול הצפון, המגזר הערבי, מעבר לקו הירוק, ים המלח, עוטף עזה, הערבה, אילת)

עובר למשלוח החבילה תקבלו מספר מעקב בעזרתו תוכלו לעקוב באתר דואר ישראל/חברת צ'יטה אחר סטטוס המשלוח. הזמנה המתקבלת עד השעה 11:00 תשלח למחרת

לאחר שליחת ההזמנה לא ניתן לשנות צורת משלוח.

האם התשלום באתר מאובטח?

בחרנו לעבוד עם חברת טרנזילה מחלוצות הסליקה ברשת הישראלית לחברה הסמכת PCI DSS Leavel 1 כך שפרטי האשראי שלכם מטופלים במלוא המקצועיות האחריות והזהירות

האם ניתן לצרף לקופסה הפנימית משהו?

כן, הקופסה הפנימית היא במידות של 9.5 סנטימטר מעוקב וניתן להכניס לתוכה מה שמתאים לאותו גודל. במידה ואתם מעוניינים לצרף ברכה, ניתן לשלוח אלינו במייל את הנוסח לאחר ביצוע ההזמנה ואנו נדפיס ונצרף את הברכה לקופסה. במידה וברצונכם לצרף משהו מוחשי יותר, ניתן לבקש ולקבל  את קודי המנעולים על מנת שתוכלו לצרף מה שתרצו בעצמכם.

בעת סגירה מחודשת של הקופסאות יש להקפיד למלא אחר ההוראות, לתשומת לבכם פתיחת המנעולים בפעם הראשונה מסירה את האחריות שלנו לתקינות הקוד במנעולים.

האם ניתן לאסוף את החבילה בעצמי ?

כן, אם אתם באזור כרמיאל, צרו איתנו קשר ונכוון אתכם אלינו. תוכלו גם לבחור לשלם במזומן במעמד הקניה.

מה יש בפנים ?

בתוך הקופסה הפנימית ביותר יש אות צנוע להערכה ולכבוד שלנו אליכם,  לכל מי שטרח וצלח את האתגר הלא פשוט.

האם צריך אנגלית כדי לפתור את האתגר ?

לא, החידות הן סימבוליות לחלוטין .

האם האתגר הוא חד פעמי, מה עושים כשמסיימים ?

תמיד אפשר לסגור את הקופסאות מחדש, לפי ההוראות ולאתגר מישהו שאתם מעריכים, אך פתיחת המנעולים בפעם הראשונה מסירה את האחריות שלנו לתקינות הקוד במנעולים.

אני מעוניין לבטל את המוצר שהזמנתי. איך עושים זאת?

אם ברצונכם לבטל את הזמנתכם, תוכלו לשלוח בקשת ביטול במייל לכתובת: [email protected] או ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות שלנו.